Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins
MNBowlingForums
MNBowlingForums ->  The Pro's -> PWBA -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: Rodney Dangerfield- "I could tell my parents hated me. My bath toys were a toaster and a radio"
- (Added by: Spinbiscuit)


خرید باتری گوشی آیفون از رایا استور
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [25 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   The Pro's -> PWBAMessage format
 
mohammad hosein
Posted 2020-08-14 11:03 AM (#55927)
Subject: خرید باتری گوشی آیفون از رایا استور


New Bowler

Posts: 1

خرید باتری گوشی آیفون

خرید باتری آیفون را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد که هر یک از این مدل ها مناسب برای گوشی های آیفون مختلف است. باید توجه داشته باشد که قیمت باتری آیفون در سایت رایااستور بسیار مناسب است و امکان سفارش برای همه ی افراد وجود دارد. برای تعویض باتری اپل و نصب آن بهتر است به یک متخصص دراین زمینه مراجعه کنید. برای تعویض باطری آیفون راه سختی را پیش رو ندارید اما به دلیل حساسیت هایی که وجود دارد، خرید باطری آیفون خود را از سایت معتبری مانند رایااستور انجام دهید تا شاهد بهترین نتیجه برای آن باشید.

بهترین باتری آیفون

باتری آیفون اپل یکی از باکیفیت ترین باطری های رایااستور است که دارای گارانتی و ضمانت می باشد. ساختار iphone battery از چند سمت تشکیل شده است؛ آند، کاتد و الکترودهایی که برای انتقال یون های مثبت هستند.این مدل از باتری تلفن آیفون به دلیل هوشمند بودن از به صورت لیتیوم یونی ساخته شده است. لیتیوم یونی با استفاده از یک کاتد اکسید فلزی، ترکیب آهن و آند که لیتیوم یون ها را در بردارد و همینطور از یک الکتولیت نمک لیتیوم تشکیل می شود.

مشخصات باتری اصلی آیفون

یکی از عوامل تشخیص باتری اصلی آیفون این است که باطری اورجینال آیفون دارای ظرفیت 1960 میلی آمپر ساعت و از نوع باتری لیتیوم پلیمری آیفون است. اینگونه قطعات توسط خود کاربر غیرقابل تعویض است. با خرید باطری اصلی آیفون می توانید بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم کنید. زیرا باتری گوشی اپل آیفون یکی از قطعات مهمی است که باعث میشود باتری اصل آیفون تاثیربسزایی روی عملکرد گوشی دارد.

نکاتی در مورد نحوه صحیح شارژ آیفون

 • همیشه سعی کنید که از شارژرهای اصلی خود apple برای شارژ کردن موبایل استفاده کنید.
 • لازم نیست برای شارژ iphone battery آن را مدام به برق متصل کنید.
 • هنگامی که تلفن همراه شما به شارژر متصل است، با آن هیچ کاری انجام ندهید؛ این کار باعث میشود که انرژی زیادی ایجاد شود و موجب افزایش حجم باتری آیفون می شود.
 • برای اینکه آسیبی به باتری موبایل اپل نرسد، آن را در فضاهایی با دمای پایین، مناسب و خنک قرار دهید.
 • زمانی که شارژ آن به حداقل خود می رسد از کار کردن با آن خودداری کنید.
 • هنگامی که دستگاه تلفن همراه شما داغ میشود از استفاده کردن با آن اجتناب کنید.

بهترین برنامه باتری آیفون

در گوشی اپل اپلیکیشن هایی که باز هستند، در طول عمر باتری آیفون کمک چندانی نمی کنند، زیرا شرکت اپل ادعا دارد و ضمانت داده است که مولتی تسک و چند کاره بودن نسخه های به روز باطری ios  را خالی نمی کنند. زیرا این برنامه ها فریز شده هستند. اما در این موارد یک سری برنامه های خاصی هم وجود دارد مانند: پخش موسیقی و اپلیکیشن های موقعیت مکان.

چگونه باتری آیفون را کالیبره کنیم؟

برای اینکه از میزان شارژی که مانده است اطلاع داشته باشیم، نمی توانیم از اندازه گیری های فیزیکی استفاد کنیم. به همین علت شرکت اپل الگوریتمی را طراحی کرده است، که تخمین دیر شارژ شدن ایفون اپل را به ما ارائه می دهد. نقش نرم افزار کالیبره باتری آیفون این است که وقتی شارز باتری گوشی کاملا تمام میشود و سپس به شارژ صد در صد می رسد، یک تخمین می زد که به عدد واقعی نزدیک است. اما این کار کمکی ب افزایش کارایی و عملکرد باطری نمی کند و موسسه apple کالیبره کردن باتری آیفون را یه بار در ماه به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

آیا باتری آیفون نیاز به شارژ اولیه دارد؟

گوشی های جدید نی نیاز از شارژ اولیه آیفون هستند، بنابراین گوشی های آیفون هم تابع همین قانون هستند. به محض خرید باتری ایفون می توانید دستگاه را به شارژ زده و بگذارید تا درصد باقیمانده آن پر شود. بعد از رسیدن به 100 درصد می توانید گوشی را از شارژر جدا کنید و مشغول استفاده از گوشی مورد نظر خود شوید. هیچگونه الزامی برای شارژ 8 الی 12 ساعته وجود ندارد.

باتری آیفون را چند درصد شارژ کنیم؟

یکی از نگرانی هایی که برای کابران وجود دارد، شارژ شدن 100 درصد باطری گوشی اپل است. شرکت apple یک سری مکانیسم های حفاطتی و امکانات جدیدی ارائه داده است؛ زمانی که باتری موبایل آیفون ایکس پر شود و همچنان به منبع برق متصل باشد به صورت خودکار تا 99 درصد شارژ میشود و سپس به صد درصد می رسد. این روند در ذخیره باتری آیفون همچنان ادامه دارد. در بسیاری از مواقع ما نگران خالی شدن آی دیوایس های خود از شارژ هستیم. اما باطری های لیتیومی وقتی که خاموش میشوند مقداری شارژ الکتریکی در خود ذخیره می کنند. این کار از آسیب رساندن جلوگیری می کند.

سلامت باتری آیفون باید چند درصد باشد؟

اگر سیستم عامل ios خود را به روزرسانی کرده باشید. می توانید در قسمت تنطیمات باتری آیفون به بخش Battery مراجعه کنید و یک قسمت جدید به نام Battery Health مشاهده می کنید. در این بخش می توانید اطلاعات مفیدی را درمورد وضعیت باتری آیفون خود مشاهده کنید. به لطف این ویژگی جدید، این امکان را دارید که مقدار کاهش ظرفیت باتری آیفون را هم ببینید. اگر این عدد مورد نظر بیشتر باشد بهتر است هرچه سریع تر نسبت به تعویض iphone battery خود در سایت رایااستور اقدام کنید.

روش هایی برای برطرف کردن عملکرد ضعیف باتری آیفون

 1. ریست کردن آیفون
 2. بررسی دقیق مصرف انرژی برنامه ها و سرویس ها
 3. راه اندازی مجدد دستگاه آیفون
 4. استفاده از قاب های مجهز به iphone battery و وضعیت Low Power Mode

ترفند هایی برای کاهش مصرف باتری آیفون

 • پنهان کردن اپلیکیشن ساعت دستگاه، زیرا منجر به فعالیت پردازنده های گرافیکی میشود.
 • تنظیم کردن زمان قفل شدن اتوماتیک بر روی یک دقیقه
 • غیرفعال کردن صداهای اضافی مانند صدای کیبورد
 • در هنگام گوش دادن به موسیقی به جای اسپیکر از هندزفری استفاده کنید.
 • خاموش کردن اتصالاتی مانند: بلوتوث، وای‌فای، موبایل دیتا و…

چگونه عمر باتری آیفون را افزایش دهیم؟

باتری آیفون چند سال عمر می کند؟ مهم ترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که باطری هایعم لیتیوم یونی بکار رفته در گوشی های هوشمند مدرن پس از مدتی فرسوده میشوند؛ بنابراین برای رساندن درصد سلامت باتری آیفون به 100 امکان ناپذیر است. اما نگران نباشید برای درصد های پایین تر از این هم می تواند بالاترین عملکرد خود را داشته باشد. شما می توانید با رعایت نکاتی که درمورد دوام iphone battery گفته میشود به افزایش عملکرد باتری خود کمک کنید.

روش هایی برای افزایش عمر باتری آیفون

 1. دور کردن باتری از وسایل حرارتی و مغناطیسی
 2. آزادی از notification های غیر ضروری
 3. در نظر گرفتن تنظیمات Wi-Fi
 4. غیرفعال کردن امکان Fitness tracking
 5. فعال کردن Cellular call از طریق Mac را غیر فعال کنید.
 6. غیرفعال کردن اپلیکیشن های غیرضروری
 7. کاهش روشنایی صفحه نمایش

باتری تقویت شده آیفون

باطری تقویتی آیفون قطعاتی هستند که با سفارش مرکز باتری توسط شرکت معتبر مارک و کوفنگ چین ساخته شده است که از بهترین مواد در ساخت این نوع باتری ها استفاده می شود. کیفیت این نوع قطعات نسبت به باتری هایی که در بازار موجود هستند بسیار بالاتر است. این مزیت فعالیت های دستگاه را ارتقا می دهد و کیفیت محصول را بالا می برد.

چگونه بفهمیم باتری گوشی آیفون سالم است؟

طبق تحقیقاتی که انجام شده است شما پس از 500 بار شارژ باید تست باتری آیفون خود را انجام دهید و پس از بررسی قیمت خرید باطری اصلی آیفون در سایت رایااستور اقدام به تعویض کنید. نگران علت نشان ندادن درصد سلامت باتری آیفون نباشید زیرا متاسفانه نه تنها گوشی آیفون بلکه هیچ موبایل دیگری هم تعداد دفعات شارژ شدن خود را نشان نمی دهد. پس باید به دنبال راه هایی باشیم که چگونه باتری آیفون را سالم نگه داریم؟

تست سلامت باتری آیفون

سلامت باتری گوشی های آیفون همیشه یکی از مسائلی بوده است که کاربران با آنها درگیر هستند. قبل از اینکه به سوال پاسخ دهیم که سلامت باتری آیفون تا چند درصد خوب است؟ باید بگوییم که سلامت باتری با عمر ان تفاوت زیادی دارد. در اصل عمر باتری آیفون ایکس مشخص کننده ی دوام باتری با یک بار شارژ شدن است اما کد تست سلامت باتری میزان کاهش عمر باطری را با گذشت زمان نشان می دهد. برای علت نشان ندادن سلامت باتری در آیفون باید به متخصصان در این زمینه مراجعه کنید.

سیستم عامل iOS این قابلیت را دارد که در شرایط بحرانی هشداری برای وضعیت عملکرد ضعیف باتری آیفون دستگاه در منوی تنظیمات ارائه کند. بنابراین شما می توانید به منظور تست و بررسی درصد سلامت باتری آیفون از این ویژگی سیستم عامل iOS استفاده کنید. برای این کار در ابتدا وارد بخش Settings شوید و سپس گزینه Battery را انتخاب کنید. اگر در این بخش هشداری مشاهده کردید به معنی خراب شدن باتری گوشی اپل است و نیاز به تعویض و یا سرویس کردن دارد و مشکل آیفون بعد از تعویض باتری حل میشود. علاوه بر اینها نرم افزار های تست سلامت باتری آیفون زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

مشکل خالی شدن سریع باتری آیفون چیست؟

زود خالی شدن باتری آیفون از دسته مشکلاتی است که در تمام گوشی های هوشمند امروزی حتی گوشی تلفن های apple که خود به کیفیت و کارایی مشهور هستند دیده می شود. علارغم تلاش های کمپانی apple جهات ارتقا کارایی و کیفیت بکار رفته در محصولات این شرکت همچنان کاربرانی هستند که از خراب شدن باتری آیفون خود گلایه دارند. باید توجه داشته باشید که مشکل زود خالی شدن شارژ آیفون اگر چه ممکن است به دلیل استهلاک و ناتوانی این قطعه در تولید انرژی مورد نیاز دستگاه اتفاق بیفتد، ولی در بسیاری از موارد نشانه های خرابی باتری ایفون به علت عدم استفاده صحیح از دستگاه ایجاد میشود. ما در این قسمت از سایت رایااستور سعی کرده ایم تا علائم خرابی باتری آیفون را برایتان به اشتراک بگذاریم.

نشانه های خرابی باتری گوشی آیفون

 • خاموش شدن ناگهانی گوشی
 • تا زمانی که دستگاه به شارژر متصل است روشن می ماند.
 • خاموش شدن گوشی برای مدت زمان کوتاه
 • داغ شدن بیش از اندازه بدنه گوشی اپل
 • متورم شدن باطری

آیا باتری آیفون قابل تعویض است؟

اگر پس از بررسی ساعت کارکرد گوشی اپل و دیدن چرخه شارژ باتری به این نتیجه رسیدید که تعداد چرخه های باقی مانده روی ان به سختی شارژ می شود و بیشتر از آن است که گوشی اپل شارژ نشود باید بدانید که زمان تعویض باتری آیفون فرا رسیده است. شما می توانید باطری را خودتان عوض کنید اما این کار نیاز به مهارت و تخصص بیشتری دارد. و بهتر است برای جایگزین کردن باتری سالم آیفون به افراد متخصص و ماهر در زمینه تعمیرات مراجعه کنید.

هزینه تعویض باتری آیفون

اگر چه قیمت تعویض باتری آیفون ارزان نیست اما در بسیاری از موارد تعویض باتری اپل یک راه حل اقتصادی برای عمده مشکلات عملکرد تلفن همراه شما می باشد. اگر تلفن همراه شما به آرامی عمل می کند و یا باتری آن خیلی زود خالی میشود ممکن است تعویض iphone battery در مقابل قیمت خرید باتری آیفون یک راه حل مناسب باشد. شما می توانید لیست هزینه قطعات اصلی و خدمات را در سات رایااستور مشاهده کنید و در صورت بروز مشکلات در گوشی خود با مشاوران در ارتباط باشید.

خرید بهترین برند باتری آیفون در فروشگاه رایااستور

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که افراد در زمان عوض کردن باتری گوشی خود با آن مواجه میشوند. خرید باتری تقلبی به جای باتری اصل اپل است. تعویض باتری پروسه مهمی است که اگر به درستی صورت نگیرد ممکن است عوارض زیادی را برای دستگاه به همراه داشته باشد. اصلی ترین نکته برای بهبود iphone battery خرید باطری اصلی اپل است. تشخیص باتری اورجینال و تقلبی کار چندان ساده ای نیست به همین دلیل بهترین راه برای تعویض باطری گوشی سفارش باتری اپل مراجعه به مرکز فروش باطری موبایل رایااستور است. از مزیت های مهم این سایت مناسب بودن قیمت باتری اصلی آیفون است زیرا یکی از علل تشخیص باتری های تقلبی قیمت باطری آیفون است. شما می توانید با سفارش خود از این سایت تمامی محصولات را با گارانتی و ضمانت برگشت انجام دهید و هیچ نگرانی نداشته باشید. با خرید باتری اصل آیفون شما می توانید همان کیفیت و کارایی اولیه را به دستگاه خود برگردانید و حتی ممکن است سالهای بیشتری برایتان کار کند. فروشگاه رایااستور بزرگ ترین و معتبر ترین عرضه کننده باتری های اورجینال اپل است که می تواند تمام نیازهای کاربران را در این زمینه برطرف نماید.

منبع: https://rayastor.ir/

Top of the page Bottom of the page
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [25 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software